-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-004149-b
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 3 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
Завершена
362 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 625.00 UAH
Номер:
798f7014dd244f58b23211ff2790dae8
Внутрішній номер закупівлі:
5223354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-10-004149-b
Замовник:
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Авер'янова Юлія +380442054824 nmaposhupik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 625.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2020 13:23 - 15.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2020 13:23 - 25.06.2020 17:00
Аукціон:
26.06.2020 13:58 - 26.06.2020 14:31
Період кваліфікації:
26.06.2020 14:31 - 03.07.2020 13:48
Період завантаження договору:
03.07.2020 13:48 - 23.07.2020 13:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гумка для олівця
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Скоби №24/6
Кількість
300 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Антистеплер для скоб № 10, 24/6, 26/6.
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Олівець чорно-графітний НВ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Скріпка
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 25 мм
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 32 мм
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 41 мм
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка гелева чорна
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка гелева синя
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка кулькова автомат синього кольору
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка кулькова автомат чорного кольору
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Лінійка
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Закладки з клейким шаром
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Коригуюча рідина
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Набір 4 текстові маркери в блістері
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Набір маркерів для білих дошок
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Маркер перманентний стекло граф, чорний
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Маркер перманентний стекло граф, білий
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Фарба штемпельна синя
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Чинка
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А4+
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А5
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А3, горизонтальні
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А3, вертикальні
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Розділювач сторінок формату А4
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 07.08.2020
Дошка магнітно-маркерна 1000х1500 мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Дошка магнітно-маркерна 900х600 мм
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Нитка для прошивки документів
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Нитки поліефірні гладкі
Кількість
4.5 кілограм
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 1
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 2
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 3
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 4
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 5
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 6
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 7
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 8
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 9
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 1 формат С6
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 2 формат С5
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 3 формат С4
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 4 формат Е65
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А4
Кількість
2500 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А3
Кількість
40 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А4 - 200 г/м2
Кількість
5 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Оскарження: 03.07.2020 13:48 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-494-35-11 ANDY@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Оскарження: 03.07.2020 13:48 - 14.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
263 446.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
251 972.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2020 13:48
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "АРКУШ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40949231
-
Контактна особа:
Юрій Лісовець +380442481070 tender@arkush.ua
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ В. ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 4-Ж, квартира 114
Початкова пропозиція
298 918.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ПП "САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38402792
-
Контактна особа:
ПП "САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ" 0638165280 Shyta@samtex.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, Деснянський район, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОТКАЦЬКА, будинок 71
Початкова пропозиція
265 002.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 967.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "Бумвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Іван Вернигора +380503576020 ivanvcr@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Киев, вул. Кіквідзе, 18-А
Початкова пропозиція
278 282.67 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 282.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
84
Скарги
0
Контракти
Номер:
f46fa889f9a04689aae140ca7d474c5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-10-004149-b-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-494-35-11 ANDY@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Номер договору:
688-Т
Сума договору:
251 972.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
209 977.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
16.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний