-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 3 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
251 972.70
UAH з ПДВ
Номер:
f46fa889f9a04689aae140ca7d474c5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-10-004149-b-a1
Замовник:
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Контактна особа:
Авер'янова Юлія +380442054824 nmaposhupik@gmail.com
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-494-35-11 ANDY@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Опис:
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 3 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
Номер договору:
688-Т
Дата підписання:
16.07.2020 00:00
Період дії договору:
16.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
251 972.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 995.45 UAH)
Оплачено:
251 972.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 995.45 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гумка для олівця
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Скоби №24/6
Кількість
300 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Антистеплер для скоб № 10, 24/6, 26/6.
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Олівець чорно-графітний НВ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Скріпка
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 25 мм
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 32 мм
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Біндери для паперу 41 мм
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка гелева чорна
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка гелева синя
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка кулькова автомат синього кольору
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Ручка кулькова автомат чорного кольору
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Лінійка
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Закладки з клейким шаром
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Коригуюча рідина
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Набір 4 текстові маркери в блістері
Кількість
150 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Набір маркерів для білих дошок
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Маркер перманентний стекло граф, чорний
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Маркер перманентний стекло граф, білий
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Фарба штемпельна синя
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Чинка
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А4+
Кількість
1000 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А5
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А3, горизонтальні
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Файл для документів А3, вертикальні
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Розділювач сторінок формату А4
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Дошка магнітно-маркерна 1000х1500 мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Дошка магнітно-маркерна 900х600 мм
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Нитка для прошивки документів
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Нитки поліефірні гладкі
Кількість
4.5 кілограм
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 1
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 2
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 3
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 4
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 5
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 6
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 7
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 8
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 9
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Штамп з написом № 11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 1 формат С6
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 2 формат С5
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 3 формат С4
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Конверт з написом № 4 формат Е65
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А4
Кількість
2500 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А3
Кількість
40 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Папір офісний білий А4 - 200 г/м2
Кількість
5 пачка
Період постачання
до 07.08.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cb25803b4a12472781a95807d78f8553
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п. 3) ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано