-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Оголошено тендер
362 500.00
UAH
Номер:
6a792c0e42084321afc17586229dc1ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-10-001852-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
Замовник:
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
Очікувана вартість:
362 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Примітки:
Категорія Замовника: Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, одержувач бюджетних коштів; Місцезнаходження Замовника: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.06.2020 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума362 500.00 UAH