-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-004149-b
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 3 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
Завершена
362 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 625.00 UAH
Період оскарження:
10.06.2020 13:23 - 21.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.