-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи (встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області)
Тендер Prozorro UA-2020-06-04-003899-b
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 4 800.00 UAH
Номер:
526bcad4fd724497910471b2203972ab
Внутрішній номер закупівлі:
5177451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-04-003899-b
Замовник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Євгенівна +380577490387 vasichevskiy_ps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
24 000.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2020 13:07 - 17.06.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2020 13:07 - 27.06.2020 15:00
Аукціон:
30.06.2020 15:50 - 30.06.2020 16:23
Період кваліфікації:
30.06.2020 16:23 - 03.07.2020 14:23
Період завантаження договору:
03.07.2020 14:23 - 23.07.2020 14:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписКатегорія замовника: органи місцевого самоврядування. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: страхова гарантія (гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною та підтверджувати дію страхового захисту фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником тендерної пропозиції). Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.08.2020
Місце постачання
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, буд. 35
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Охорона Мастерс Сервіс
Оскарження: 03.07.2020 14:23 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43144635
-
Контактна особа:
Босий Микола Олексійович +380676261130 ohoronamasterservis@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 2/5
Оскарження: 03.07.2020 14:23 - 14.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
579 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
539 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2020 14:23
Документи
23
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦГАСІННЯ" КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВСПЕЦСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34470916
-
Контактна особа:
Микола Трохименко +380675749230 trofimenkona@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 50
Початкова пропозиція
594 324.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
539 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
139
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-004"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415273
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona004@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
687 193.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОНДО ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41212299
-
Контактна особа:
Алла Буличева Володимирівна 309311948268, 309311948268 tondogp@ukr.net
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 20-а
Початкова пропозиція
799 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
579 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
80
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8082d69b77d4ae6a116de7c1b9252f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-04-003899-b-a1
Постачальник:
ТОВ Охорона Мастерс Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
43144635
-
Контактна особа:
Босий Микола Олексійович +380676261130 ohoronamasterservis@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 2/5
Номер договору:
107/07/20-М ПС
Сума договору:
539 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.07.2020 11:22
Статус:
Виконаний