-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи (встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області)
Тендер Prozorro UA-2020-06-04-003899-b
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 4 800.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2020 13:07 - 17.06.2020 15:00
Відповідь надана
щодо свідоцтва про право сплати єдиного податку
Номер:
705567e038cf42b38d71cea3d6ab2cc0
Дата опублікування:
09.06.2020 11:23
Опис:
Доброго дня. В додатку 5 міститься вимога щодо надання копії свідоцтва про право сплати єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку Однак, зазначена вимога суперечить Закону України "Про публічні закупівлі" щодо заборони вимагати інформацію, що міститься у відктитих реєстра
Відповідь:
На ваше звернення в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
11.06.2020 14:01
Відповідь надана
свідоцтва про щодо свідоцтва платника податку на додану вартість
Номер:
7debc1ead9d6485b8a8dfe785056e5c8
Дата опублікування:
09.06.2020 11:22
Опис:
Доброго дня в Додатку 5 вимагається надати копії свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або копія витягу з реєстру платників податку. Однак, зазначена вимога суперечить Закону України "Про публічні закупівлі" щодо заборони вимагати інформацію, що міститься у відктитих реєстрах.
Відповідь:
На ваше звернення в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
11.06.2020 14:01
Відповідь надана
щодо медичних книжок
Номер:
c818219598d448129f85196fe002199d
Дата опублікування:
09.06.2020 11:19
Опис:
Доброго дня. Тендерною документацією передбачено надання медичних книжок працівників, зазначена норма є дискримінаційною та такою що порушує законодавство України. Щодним законодавчим актом не передбачено наявність у будівельників медичних книжок. Просимо внести зміни до документації та привести її у відповідність до законів України.
Відповідь:
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 затверджено ПЕРЕЛІК професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам.
До вказаного переліку віднесено Навчальні заклади, крім вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.
Враховуючи, що технічні вимоги до предмету закупівлі передбачають виконання робіт безпосередньо на території навчального закладу, працівники, які будуть безпосередньо задіяні у виконання робіт, мають пройти профілактичним медичним оглядам, підтвердженням чого є медична книжка за формою, що затверджена наказом МОЗ України 21.02.2013 р. № 150.
Дата відповіді:
11.06.2020 13:53
Відповідь надана
щодо вимог до керівника
Номер:
5b7bc751ecef456eb57d4674b1e6dcc0
Дата опублікування:
09.06.2020 11:13
Опис:
Доброго дня. Підскажить будь ласка керуючись яким законом до тендерної документації було внесено вимогу, щодо наявності у керівника (повинен мати вищу освіту за однією із спеціальностей у галузях знань «Архітектура та будівництво», «Цивільна безпека» (за спеціальностями «Цивільна безпека», «Пожежна безпека»), «Автоматизація та приладобудування», «Електроніка та телекомунікації», «Електрична інженерія», стаж роботи за цим видом робіт не менше 3 років або не менше 5 років в органах та підрозділах цивільного захисту за спеціальністю «Пожежна безпека»). Діючим законодавством така вимога не передбачено просимо привести ТД у відповідність до закону
Відповідь:
Вказана вимога передбачена ЛІЦЕНЗІЙНИМИ УМОВАМИ провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852 (п.14)
Дата відповіді:
11.06.2020 13:51
Відповідь надана
щодо підтвердження права власності
Номер:
7d4025f00f714b78aa8fcf209db2b8fb
Дата опублікування:
09.06.2020 11:10
Опис:
Доброго дня, тендерна документація на підтвердження ст.16 містить вимогу надання копії документів, що підтверджують право власності (оренди або інше право користування) на обладнання. Однак, ми є Фізичною особою підприємцем, для якого не передбачено ведення бухгалтерського обліку і відповідно відсутні документи. Просимо убрати дискримінаційну вимогу відносно ФОП
Відповідь:
Замовником не встановлюються конкретні документи щодо підтвердження права власності або користування на обладнання. Отже, ФОП має можливість підтвердити право власності або користування обладнанням такими документами, як: договір, акт приймання-передачі, накладна, товарний чек тощо. Таки чином, вказана вимога не є дискримінаційною що обмежує коло учасників.
Дата відповіді:
11.06.2020 13:50