-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
0ce502a81c18435386272a409d2ee99d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-04-003519-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВАСИЩІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
Замовник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області
Примітки:
Категорія замовника: органи місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: 62495, Харківська область Харківський район, смт Васищеве вул. Орєшкова, буд. 49.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.06.2020 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH