• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи (встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області)

539 500.00 UAH без ПДВ
Номер: b8082d69b77d4ae6a116de7c1b9252f8
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-04-003899-b-a1
Замовник: Васищівська селищна рада
Постачальник: ТОВ Охорона Мастерс Сервіс
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 107/07/20-М ПС
Дата підписання: 17.07.2020 11:22
Період дії договору: 17.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 539 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 539 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, буд. 35 На карті

Внесені зміни

    Номер: 49e99808878e4bbe9360fe60d8d3af39
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Опис змін: зазначено у вкладеному файлі. Сума та обсяг - не змінилися.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 14.08.2020 09:28
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: bbbed0811b26432d8cf12362e0d982d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Опис змін: зазначено у вкладеному файлі. Сума та обсяг - не змінилися.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 04.09.2020 16:45
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода №2.pdf
p7s
sign.p7s