-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2020-06-03-004168-c
Завершена
2 532 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 660.00 UAH
Номер:
edb5917b845d40f88f76165d4d7c6fbf
Внутрішній номер закупівлі:
5167135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-03-004168-c
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445628766 tender-uo@ukr.net http://druo.inet.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 532 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 660.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
75 960.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2020 16:10 - 09.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2020 16:10 - 19.06.2020 18:00
Аукціон:
22.06.2020 12:04 - 22.06.2020 12:43
Період кваліфікації:
22.06.2020 12:43 - 30.07.2020 09:12
Період завантаження договору:
30.07.2020 09:12 - 19.08.2020 09:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва.
Кількість
505 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець ВУС ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
Оскарження: 30.07.2020 09:12 - 10.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2674415295
-
Контактна особа:
Вус Вадим 380930956473, 380930956473 vadimvus@i.ua
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ.БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 34, квартира 227
Оскарження: 30.07.2020 09:12 - 10.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 361 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 361 400.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
2
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
Оскарження: 30.06.2020 17:32 - 11.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Андрій +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, Київ, Півнично-Сирецька,3
Оскарження: 30.06.2020 17:32 - 11.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 505 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 505 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
27.07.2020 16:29
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "РІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38747802
-
Контактна особа:
Новіченко Андрій Павлович +380443001012 rinconsult@ukr.net https://rin.kiev.ua/
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, Київ, вул. Княжий Затон, 9 А, оф. 369
Початкова пропозиція
2 506 570.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 506 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "ТОПАЛЬЯНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42715132
-
Контактна особа:
Зайчуковський Максим 380956477370, 380957678754 topalbud@ukr.net
-
Адреса:
27444, Україна, Кіровоградська область, Суботці, вул. Молодіжна, буд. 44
Початкова пропозиція
2 530 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Професійні будівельні рішення
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999283
-
Контактна особа:
Високих Валентин Геннадійович +380664127308 profbud999@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ, 02091, м. Київ, Харківське шосе, буд. 56
Початкова пропозиція
2 531 070.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 531 070.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fbc542e347e443ba22fbb443ebbdffc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-03-004168-c-b2
Постачальник:
Фізична особа - підприємець ВУС ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2674415295
-
Контактна особа:
Вус Вадим 380930956473, 380930956473 vadimvus@i.ua
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ.БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 34, квартира 227
Номер договору:
1075
Сума договору:
2 361 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
16.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний