-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва)
2 361 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
2fbc542e347e443ba22fbb443ebbdffc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-03-004168-c-b2
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445628766 tender-uo@ukr.net http://druo.inet.ua/
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа - підприємець ВУС ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2674415295
-
Контактна особа:
Вус Вадим 380930956473, 380930956473 vadimvus@i.ua
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ.БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 34, квартира 227
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Номер договору:
1075
Дата підписання:
16.09.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 361 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 361 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва.
Кількість
505 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації