-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва).
Оголошено тендер
2 532 000.00
UAH
Номер:
ed1214f3b76144529885451abc47b616
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-21-007745-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
Очікувана вартість:
2 532 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому»
(Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва).
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.05.2020 17:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 532 000.00 UAH