-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (Кухонні меблі нержавіючі (столи, стелажі, мийки, ванни) для закладів та установ освіти Дарницького району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2020-06-03-004168-c
Завершена
2 532 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 660.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2020 16:10 - 09.06.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим