-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Шини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2020-05-26-006221-b
Категорія замовника - юридична особа, згідно пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Виключенням є документи технічної частини, які можуть бути подані Українською, або Російською мовами.
Завершена
356 362.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 781.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 781.82 UAH
Номер:
7604617193094178858b75995f8e915b
Внутрішній номер закупівлі:
5090455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-26-006221-b
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, вул. Новопольова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярмоліч Ольга Михайлівна 380676369552 maksymova_kpuzn@ukr.net http://www.e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
356 362.67 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 781.82 UAH
Період уточнення:
26.05.2020 15:19 - 01.06.2020 15:30
Період прийому пропозицій:
26.05.2020 15:19 - 11.06.2020 15:30
Аукціон:
12.06.2020 15:13 - 12.06.2020 15:34
Період кваліфікації:
12.06.2020 15:34 - 18.06.2020 14:29
Період завантаження договору:
18.06.2020 14:29 - 08.07.2020 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет (КЕКВ 2610) -356 362.67 грн. Розрахунки за поставлену Продукцію здійснюються Замовником шляхом оплати видаткової накладної за фактом постачання. Розрахунок за поставлену Продукцію за рахунок місцевих бюджетів здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати фактичного бюджетного фінансування закупівлі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шини до транспортних засобів
Кількість
72 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Вайз Партнер
Оскарження: 18.06.2020 14:29 - 29.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41310251
-
Контактна особа:
Заблудовська Анна Михайлівна +380963255657 wise.partner.ua@gmail.com
-
Адреса:
03087, Україна, м. Київ, Київ, 03087, м. Київ, Солом’янський р-н., вул. Адама Міцкевича, буд. 9, кв. 22
Оскарження: 18.06.2020 14:29 - 29.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
348 806.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 806.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2020 14:29
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "Нова Формула"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37582601
-
Контактна особа:
Вадим Ягодін +380969440514 tender@nf.net.ua
-
Адреса:
03169, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Садова, 70/А-110
Початкова пропозиція
355 427.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
355 427.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
09a6ddc913b741189ec27cd63ddedac5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-26-006221-b-b1
Постачальник:
ТОВ Вайз Партнер
×
-
Код ЄДРПОУ:
41310251
-
Контактна особа:
Заблудовська Анна Михайлівна +380963255657 wise.partner.ua@gmail.com
-
Адреса:
03087, Україна, м. Київ, Київ, 03087, м. Київ, Солом’янський р-н., вул. Адама Міцкевича, буд. 9, кв. 22
Номер договору:
127/2020
Сума договору:
348 806.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
290 672.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний