-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Шини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2020-05-26-006221-b
Категорія замовника - юридична особа, згідно пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Виключенням є документи технічної частини, які можуть бути подані Українською, або Російською мовами.
Завершена
356 362.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 781.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 781.82 UAH
Період оскарження:
26.05.2020 15:19 - 07.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.