-
Відкриті торги
-
КЕП
Шини до транспортних засобів
Оголошено тендер
356 362.67
UAH
Номер:
0f7bd8f877f04ea694bee6d3f4398b3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-05-004289-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
Очікувана вартість:
356 362.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини до транспортних засобів
Примітки:
Місцезнаходження - 03061, м. Київ, вул. Новопольова, 95
Категорія замовника - юридична особа, згідно пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.05.2020 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума356 362.67 UAH