• Відкриті торги
  • КЕП

Шини до транспортних засобів

Договір № 127/2020 від 01.07.2020 укладений з ТОВ "Вайз Партнер" на закупівлю Шини до транспортних засобів

348 806.40 UAH з ПДВ
Номер: 09a6ddc913b741189ec27cd63ddedac5
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-26-006221-b-b1
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва
Постачальник: ТОВ Вайз Партнер
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Опис: Договір № 127/2020 від 01.07.2020 укладений з ТОВ "Вайз Партнер" на закупівлю Шини до транспортних засобів
Номер договору: 127/2020
Дата підписання: 01.07.2020 00:00
Період дії договору: 01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 348 806.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 134.40 UAH)
Оплачено: 348 806.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 134.40 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шини до транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 72 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 03061, Україна, м. Київ, м. Київ, Новопольова,95 На карті