• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: 421b734e4c8d48d4bc7b82489bc3fef6
Внутрішній номер закупівлі: 4988430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-14-000235-a   
Замовник: Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "
Контактна особа: Молнар Галина Василівна +380459562090 Lyceumdo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 14.05.2020 09:33 - 21.05.2020 09:38
Період прийому пропозицій: 14.05.2020 09:33 - 31.05.2020 09:38
Аукціон: 01.06.2020 12:08 - 01.06.2020 12:35
Період кваліфікації: 01.06.2020 12:35 - 03.06.2020 10:49
Період завантаження договору: 03.06.2020 10:49 - 23.06.2020 10:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей"Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.08.2020
Місце постачання 08302, Україна, Київська область, місто Бориспіль, вул.Головатого 32а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕСТ БОРИСПІЛЬСІЛЬБУД"

Оскарження: 03.06.2020 10:49 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 790 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2020 10:49
Документи 41
Скарги 0
ТОВ "ТЕП-КЕПІТАЛ"
Початкова пропозиція 790 214.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 214.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 32
Скарги 0
ПРАТ "БКБМ"
Початкова пропозиція 795 055.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
795 055.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0

Контракти

Номер: 0eecbac745ed47dfa2e2b5cf3b904990
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-14-000235-a-c1
Постачальник: ТОВ "ТРЕСТ БОРИСПІЛЬСІЛЬБУД"
Номер договору: 45
Сума договору: 670 859.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 559 049.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 16.06.2020 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Договірна ціна.pdf
pdf
Кошторисна документація.pdf
pdf
Календарний графік виконання робіт.pdf
Додаткова угода
p7s
sign.p7s