• Відкриті торги
  • КЕП

45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: e229244dc82047bf8e8bf64d40f22f2a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-13-001214-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "
Замовник: Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
Примітки: Рішення міської ради від 30.04.2020р. №5575-73-VII
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.05.2020 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.08.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH