-
Відкриті торги
-
КЕП
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
670 859.98
UAH з ПДВ
Номер:
0eecbac745ed47dfa2e2b5cf3b904990
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-14-000235-a-c1
Замовник:
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "
×
-
Код ЄДРПОУ:
22202922
-
Контактна особа:
Молнар Галина Василівна +380459562090 Lyceumdo@ukr.net
-
Адреса:
08302, Україна, Київська область, місто Бориспіль, вулиця Головатого 32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТРЕСТ БОРИСПІЛЬСІЛЬБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13707422
-
Контактна особа:
Дмитро Сич +380662322263 bsbpto@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль,, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 84
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
45
Дата підписання:
16.06.2020 00:00
Період дії договору:
16.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
670 859.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 810.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей"Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.08.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8a786b380f6b4d63a76e72dcad5f9761
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано