-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
Тендер Prozorro UA-2020-05-14-000235-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2020 09:33 - 21.05.2020 09:38
Звернень немає. Звернення не може бути заданим