-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-012159-b
джерело фінансування кошти міського бюджету
Завершена
983 106.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 915.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 915.53 UAH
Номер:
cc756f143c5542768ba14e859cccce33
Внутрішній номер закупівлі:
4882504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-012159-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліда Мартинюк +380989286058 buchachkkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
983 106.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 915.53 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 19:34 - 28.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 19:34 - 08.05.2020 00:00
Аукціон:
08.05.2020 15:06 - 08.05.2020 15:27
Період кваліфікації:
08.05.2020 15:27 - 19.05.2020 10:15
Період завантаження договору:
19.05.2020 10:15 - 08.06.2020 10:15
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Описпісляоплата
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БМБУД"
Оскарження: 19.05.2020 10:15 - 30.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41037833
-
Контактна особа:
Носик Валерій Вікторович 380959389724, 380959389724 bmbtov@gmail.com
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Текстильна, 30
Оскарження: 19.05.2020 10:15 - 30.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
779 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
669 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2020 10:15
Документи
76
Скарги
1
ТОВ "АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246416
-
Контактна особа:
Андрій Барчук +380674770001 avtomagistral-west@ukr.net
-
Адреса:
48650, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, село Дзвиняч, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 3А
Початкова пропозиція
900 216.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
670 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
e824211a26d4491b98f7fc296ccbcf83
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-012159-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41037833
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Текстильна, 30
Номер договору:
№71
Сума договору:
669 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
558 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.07.2020 10:00
Статус:
Виконаний