-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-012159-b
джерело фінансування кошти міського бюджету
Завершена
983 106.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 915.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 915.53 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 19:34 - 28.04.2020 00:00
Відповідь надана
Щодо змісту тендерної документації
Номер:
aa028af2232d4ca9bb0e0aafe785ca69
Дата опублікування:
23.04.2020 15:28
Опис:
В розділі 2 "Інша інформація" замовником зазнається в п.2.1. що учасник повинен надати документ підтверджуючий якість продукції, який передбачений Законом України. Звідси питання, щодо якого Закону України йде мова конкретно, та який з типів документів буде Замовник вважати "документом підтверджуючий якість продукції"
Відповідь:
Виробники або постачальники продукції, яка не входить в законодавчо-регульовану сферу, i які бажають продемонструвати безпечні та якісні властивості своєї продукції оформляють підтверджуючий документ, яким може бути добровільний сертифікат відповідності УкрСЕПРО, сертифікат відповідності системи управління якістю, декларація відповідності, висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, протоколи випробувань, свідоцтво про визнання тощо. Сертифікат відповідності та протоколи випробувань можуть бути видані на відповідність вимог міжнародних, національних стандартів або технічних умов, розроблених підприємством-виробником.
Сертифікат якості - в Україні як правило цей термін використовують замість сертифікату відповідності, однак згідно з українським законодавством існує також і власне сертифікат якості, хоч чіткого визначення йому в нормативних документах не дається. В широкому сенсі можна говорити, що термін сертифікат якості використовують для опису будь-якого документу, що підтверджує певні властивості товару – це може бути письмовий документ, складений у довільній формі та виданий виробником товару, щоб підтвердити відповідність виробленого ним товару вимогам, які висуваються до якості такого товару
Дата відповіді:
27.04.2020 11:56