• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)

Оголошено тендер

983 106.80 UAH
Номер: 3955aaea17f54dffb3b83d097e18644e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-17-019374-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАЦЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ"
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Очікувана вартість: 983 106.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.04.2020 19:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис983106.80
Сума983 106.80 UAH