-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
669 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
e824211a26d4491b98f7fc296ccbcf83
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-012159-b-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Контактна особа:
Ліда Мартинюк +380989286058 buchachkkp@ukr.net
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41037833
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Текстильна, 30
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
№71
Дата підписання:
01.07.2020 10:00
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
669 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 650.00 UAH)
Оплачено:
669 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 650.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт ділянки вулиці Лисенка в м. Бучач Тернопільської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020