-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-011417-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Завершена
1 421 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 110.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 110.00 UAH
Номер:
2ecee8509e9a4049b10d6fedeb73bb55
Внутрішній номер закупівлі:
4881137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-011417-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 421 980.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 110.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 18:19 - 26.04.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 18:19 - 06.05.2020 15:00
Аукціон:
07.05.2020 12:42 - 07.05.2020 13:03
Період кваліфікації:
07.05.2020 13:03 - 14.05.2020 13:16
Період завантаження договору:
14.05.2020 13:16 - 03.06.2020 13:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Кількість
228 одиниця
Період постачання
до 30.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЛДРЕНС ПЛЕЙС"
Оскарження: 14.05.2020 13:16 - 25.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41683524
-
Контактна особа:
Надкерничний Євген Володимирович +380635996212 7416.90@gmail.com
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м.Київ, Солом'янський район ВУЛИЦЯ ВОЛИНСЬКА буд. 60 оф. 251
Оскарження: 14.05.2020 13:16 - 25.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 403 644.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 403 644.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2020 13:16
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮНІЯ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37342256
-
Контактна особа:
Беденко Олександр 380673880359, 380673880359 yunia_trans@Ukr.Net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Північне шосе, будинок 20-Е
Початкова пропозиція
1 421 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 421 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1de36d8fa044ea5b862667dfce01c2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-011417-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЛДРЕНС ПЛЕЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41683524
-
Контактна особа:
Надкерничний Євген Володимирович +380635996212 7416.90@gmail.com
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м.Київ, Солом'янський район ВУЛИЦЯ ВОЛИНСЬКА буд. 60 оф. 251
Номер договору:
146
Сума договору:
1 403 644.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 169 703.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
27.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний