-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-011417-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Завершена
1 421 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 110.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 110.00 UAH
Період оскарження:
17.04.2020 18:19 - 02.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.