• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика

Оголошено тендер

1 421 980.00 UAH
Номер: 9e14993cad7f40e3b7c9e161579af417
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-02-004395-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 421 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.03.2020 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 421 980.00 UAH