-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
1 403 644.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1de36d8fa044ea5b862667dfce01c2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-011417-b-a1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЛДРЕНС ПЛЕЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41683524
-
Контактна особа:
Надкерничний Євген Володимирович +380635996212 7416.90@gmail.com
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м.Київ, Солом'янський район ВУЛИЦЯ ВОЛИНСЬКА буд. 60 оф. 251
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
146
Дата підписання:
27.05.2020 00:00
Період дії договору:
27.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 403 644.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 233 940.67 UAH)
Оплачено:
1 403 644.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 233 940.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання: пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
Кількість
228 одиниця
Період постачання
до 30.06.2020