-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Опори та кронштейни
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-004467-b
Завершена
477 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 777.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 777.00 UAH
Номер:
22044f4901924f73b7fe4ca78efe487e
Внутрішній номер закупівлі:
4848680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-004467-b
Замовник:
КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342681
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Марченко +380626412961,+380626412962 svet_kram@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
477 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 777.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 14:04 - 21.04.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 14:04 - 01.05.2020 17:00
Аукціон:
04.05.2020 15:39 - 04.05.2020 16:00
Період кваліфікації:
04.05.2020 16:00 - 05.05.2020 15:50
Період завантаження договору:
05.05.2020 15:50 - 25.05.2020 15:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (анкерна) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (кутова) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (проміжна) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн одноріжковий 1,5м
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн трьохріжковий 1,5 м
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора з композитного матеріалу з підсвічуванням в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн одноріжковий до опори з композитного матеріалу
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТК ЧЕРЕС"
Оскарження: 05.05.2020 15:50 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37188213
-
Контактна особа:
Петришина Ілона Володимирівна +380577562026 office@cheres.com.ua http://cheres.com.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул Аравійська 22
Оскарження: 05.05.2020 15:50 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
437 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 15:50
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ОПТА СІД ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41702405
-
Контактна особа:
Вікторія Розумна +380988903932 optasidtrade@i.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 31
Початкова пропозиція
473 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e84081ee4a94f8eb981b496a648e360
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-004467-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТК ЧЕРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37188213
-
Контактна особа:
Петришина Ілона Володимирівна +380577562026 office@cheres.com.ua http://cheres.com.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул Аравійська 22
Номер договору:
36/20-П
Сума договору:
523 950.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
436 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.05.2021 00:00
Дата підписання:
18.05.2020 11:20
Статус:
Виконаний