• Відкриті торги
  • КЕП

Опори та кронштейни

Оголошено тендер

477 700.00 UAH
Номер: ddd3bbe5e2bd40b88e35536399af6da2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-16-006368-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
Замовник: КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
Очікувана вартість: 477 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Опори та кронштейни
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування: 16.04.2020 13:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума477 700.00 UAH