-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Опори та кронштейни
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-004467-b
Завершена
477 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 777.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 777.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 14:04 - 21.04.2020 17:00
Відповідь надана
розподіл предмета закупівлі
Номер:
06b3a1bc31f74d3a90070c425af3cc3d
Дата опублікування:
16.04.2020 15:51
Опис:
Наше підприємство являється виробником металевих опор та кронштейнів, а також інших металоконструкцій. Але предметом закупівлі крім металевих конструкцій є також конструкції з композитних матеріалів. Просимо розділити закупівлю та виділити в окремий лот конструкції з композитних матеріалів, оскільки це абсолютно різні вироби і підприємства одного профілю виготовляють металеві опори, а зовсім іншого - композитні. Така умова закупівлі є дискримінаційною для учаників .
Відповідь:
Шановний Учаснику закупівлі!
Згідно статті 22 п.2 підпункту 8 Закон України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) тендерна документація повинна містити: « опис окремої частини або частин предмета закупівлі (лота), щодо яких можуть бути подані тендерні пропозиції, у разі якщо учасникам дозволяється подати тендерні пропозиції стосовно частин предмета закупівлі (лота)» , отже Закон дає Замовнику можливість але не зобов’язує ділити предмет закупівлі на лоти. Враховуючи досвід минулих років та невеликий обсяг закупівель композитних опор закупівля по лотах може не відбутися, що призведе до зриву виробничого плану. До того ж зазвичай в торгах виробники приймають участь рідко, делегуючи свої повноваження дилерам та надаючи їм спеціальні ціни. Маючи повноваження декількох виробників дилер взмозі виконувати комплексні замовлення.
Оскільки у закупівлі можуть взяти як виробниками так і посередники, Учасник може бути стосовно однієї позиції виробником, а іншої посередником. Згідно тендерної документації затвердженої тендерним комітетом (протокол від 14.04.2020р. № 38/20) поділ закупівлі на лоти не передбачено. Пропонуємо Учаснику прийняти участь в закупівлі на засадах вищезазначеної тендерної документації.
Дата відповіді:
19.04.2020 23:50