-
Відкриті торги
-
КЕП
Опори та кронштейни
Відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
523 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e84081ee4a94f8eb981b496a648e360
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-004467-b-b1
Замовник:
КП "Електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342681
-
Контактна особа:
Юрій Марченко +380626412961,+380626412962 svet_kram@email.ua
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Залізнична 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТК ЧЕРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37188213
-
Контактна особа:
Петришина Ілона Володимирівна +380577562026 office@cheres.com.ua http://cheres.com.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул Аравійська 22
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
Відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер договору:
36/20-П
Дата підписання:
18.05.2020 11:20
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.05.2021 00:00
Сума договору:
523 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 325.00 UAH)
Оплачено:
201 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 650.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (анкерна) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (кутова) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора металева восьмигранна оцинкована для повітряних ліній електропередач (проміжна) в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн одноріжковий 1,5м
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн трьохріжковий 1,5 м
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Опора з композитного матеріалу з підсвічуванням в комплекті з арматурою фундаменту
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кронштейн одноріжковий до опори з композитного матеріалу
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
de431fb0a92a4f12aec87e5372b9eff4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжено дію Договору №36/20-П від 18 травня 2020 року на поставку матеріалів "Електричне обладнання та супутні товари до електричного обладнання" за ДК 021:2015 31680000-6 (Опори та кронштейни) до 31.03.2021 року включно.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 08:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5b10a21f71b346d6b448112f7d5d3a1e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з необхідністю проведення на початку 2021 року процедури закупівлі матеріалів "Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання" код за ДК 021:2015 - 31680000-6 (опори та кронштейни) та з метою забезпечення безперебойної роботи підприємства в цей час
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
27.01.2021 13:30
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0570837b38cd46038aed4bca86178b73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з необхідністю проведення на початку 2021 року процедури закупівлі матеріалів «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання» код за ДК 021:2015 - 31680000-6 (опори та кронштейни) та з метою забезпечення безперебійної роботи підприємства в цей час
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
18.03.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
400f63dfc9c54a0eb973b017fd7c8498
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з необхідністю проведення Покупцем на початку 2021 року процедури закупівлі матеріалів «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання» код за ДК 021:2015 - 31680000-6 (опори та кронштейни) та з метою забезпечення безперебійної роботи підприємства в цей час
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
18.03.2021 14:30
Статус:
Опубліковано