-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-000459-b
Монтаж 6 нових кондиціонерів, що надаються Замовником, та демонтаж 6 кондиціонерів, що перебували в експлуатації
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 500.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 500.00 UAH
Номер:
c1a3a663371a4780b295d89b9794fdf8
Внутрішній номер закупівлі:
4841158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-000459-b
Замовник:
АТ "Укрпошта" в особі дирекції оброблення та перевезення пошти
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181736
-
Адреса:
03999, Україна, Київська область, Київ, вул. Георгія Кірпи, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валерій Павлушков +380501602636 pavlushkov1-vv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 09:30 - 24.04.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 09:30 - 04.05.2020 17:00
Аукціон:
05.05.2020 15:32 - 05.05.2020 16:05
Період кваліфікації:
05.05.2020 16:05 - 07.05.2020 12:48
Період завантаження договору:
07.05.2020 12:48 - 27.05.2020 12:48
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, виходячи з обсягів наданих Послуг, протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту отримання рахунка на оплату, який Виконавець надає після підписання Сторонами Акту приймання- передачі наданих Послуг (надалі – Акт), але не раніше дати реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж кондиціонерів
Кількість
12 послуга
Період постачання
08.06.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "НОРД"
Оскарження: 07.05.2020 12:48 - 18.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13715373
-
Контактна особа:
Тарас Мовчан +380977718476 firmnord@gmail.com
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, Васильківський район, селище міського типу Глеваха, ВУЛИЦЯ ВОКЗАЛЬНА, будинок 11, офіс 204
Оскарження: 07.05.2020 12:48 - 18.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
23 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2020 12:48
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕФАНТ - КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35954632
-
Контактна особа:
Войтович Олена Володимирівна +380963297311 elefant.servis@gmail.com
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, Богунський район ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ буд. 184 кімн. 213
Початкова пропозиція
30 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 161.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ "СК ВІКОНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34619481
-
Контактна особа:
Бондар Сергій Григорович 380442226000, 380442219000 sc06@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна, 3
Початкова пропозиція
28 410.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОСФЕРА-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40155958
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОСФЕРА-СЕРВІС" +380509777065 teplosfera-servis@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 94, квартира 17
Початкова пропозиція
35 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
afe68a13216344c1bd0e4c2e173030bf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-000459-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "НОРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13715373
-
Контактна особа:
Тарас Мовчан +380977718476 firmnord@gmail.com
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, Васильківський район, селище міського типу Глеваха, ВУЛИЦЯ ВОКЗАЛЬНА, будинок 11, офіс 204
Номер договору:
11-44
Сума договору:
23 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
20.05.2020 15:00
Статус:
Виконаний