-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів
Оголошено тендер
36 000.00
UAH
Номер:
d611c55a76564507afe1ba24d5d24156
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-06-001171-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДИРЕКЦІЯ ОБРОБЛЕННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОШТИ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181736
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтаж кондиціонерів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
06.03.2020 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 000.00 UAH