-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-000459-b
Монтаж 6 нових кондиціонерів, що надаються Замовником, та демонтаж 6 кондиціонерів, що перебували в експлуатації
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 500.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 500.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 09:30 - 24.04.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим