• Відкриті торги
  • КЕП

Монтаж кондиціонерів

23 160.00 UAH з ПДВ
Номер: afe68a13216344c1bd0e4c2e173030bf
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-16-000459-b-b1
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі дирекції оброблення та перевезення пошти
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "НОРД"
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 11-44
Дата підписання: 20.05.2020 15:00
Період дії договору: 20.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 23 160.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 860.00 UAH)
Оплачено: 23 160.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 860.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж кондиціонерів
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 12 послуга
Період постачання 08.06.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 03999, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2 На карті