• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.

Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)

Завершена

52 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 262.50 UAH
Номер: 75155e13944c4dd7a7d45eef2f5af666
Внутрішній номер закупівлі: 4812271
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-13-002792-a   
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 52 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 262.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 13.04.2020 18:25 - 19.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2020 18:25 - 29.04.2020 18:00
Аукціон: 30.04.2020 15:32 - 30.04.2020 15:53
Період кваліфікації: 30.04.2020 15:53 - 08.05.2020 13:46
Період завантаження договору: 08.05.2020 13:46 - 28.05.2020 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, місто Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"

Оскарження: 08.05.2020 13:46 - 19.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 51 900.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 900.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2020 13:46
Документи 13
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЛОБАЛМЕДГРУП"
Початкова пропозиція 52 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: f5584dc3172a4e7fae06075ec743135a
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-13-002792-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
Номер договору: 42
Сума договору: 48 505.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 48 504.99 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 28.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір 42
pdf
Додаткова угода 1 до договору 42.pdf
p7s
sign.p7s