-
Відкриті торги
-
КЕП
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
48 505.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5584dc3172a4e7fae06075ec743135a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-002792-a-a1
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863208
-
Контактна особа:
Соловйова Лілія Сергіївна 380992821719, 380992821719 fiorem2018@gmail.com
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Кольцова, будинок 14 Д ,офіс 610
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Номер договору:
42
Дата підписання:
28.05.2020 00:00
Період дії договору:
28.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
48 505.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Оплачено:
48 505.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
cacb6331c6434fb2aee9ad46aa4ba09a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до пункту 5 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», умов п.п.5 п.1.3 Договору № 42 про закупівлю товарів за державні кошти від 28.05.2020 року, згідно статті 71 Податкового кодексу України, Закону України від 30.03.2020 № 540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 224 «Про затвердження переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість». Оскільки технічними можливостями майданчику введення суми договору без ПДВ не передбачено, з метою публікації додаткової угоди, вказано суму ПДВ 0,01 коп. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 од.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано