-
Відкриті торги
-
КЕП
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Оголошено тендер
52 500.00
UAH
Номер:
03f30ac71a6c4a2187447a2dfbfb3551
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-13-009712-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
Очікувана вартість:
52 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.04.2020 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума52 500.00 UAH