-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Центрифуга лабораторна (17177 Низькошвидкісна, без охолодження, напідлогова центрифуга) - 1 од.
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-002792-a
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Завершена
52 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 262.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 262.50 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 18:25 - 19.04.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим