-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-003963-b
Завершена
8 015 763.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 078.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 078.00 UAH
Номер:
b044b76b62244eaeb97613ee49666600
Внутрішній номер закупівлі:
4811193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-13-003963-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. ДВОРЦОВА, буд. 32/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Богушевич +380994574461 umakb_kiroda@ukr.net http://ukb.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 015 763.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 078.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 078.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 16:35 - 18.04.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2020 16:35 - 28.04.2020 19:00
Аукціон:
29.04.2020 12:16 - 29.04.2020 13:07
Період кваліфікації:
29.04.2020 13:07 - 27.05.2020 18:06
Період завантаження договору:
27.05.2020 18:06 - 16.06.2020 18:06
Нецінові критерії:
строк виконання робіт 15%
строк виконання робіт
Термін оплати 15%
Термін оплати
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписАванс виділяється на закупівлю необхідних для використання матеріалів, конструкцій, виробів та виконання робіт і має бути використаний впродовж трьох місяців
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписПідставою для здійснення розрахунків з Підрядником є підписані сторонами Акт прийняття виконаних підрядних робіт (типова форма № КБ-2в) та Довідка про вартість виконаних підрядних робіт (типова форма № КБ-3), які складаються Підрядником. З метою забезпечення виконання вимог, передбачених Порядком обслуговування державного бюджету за видатками, зазначені форми подаються. Замовнику не пізніше 25 числа звітного місяця. Оплата за виконані роботи (згідно з типовою формою № КБ-2в) здійснюється протягом 5 робочих днів.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Новий будівельний стандарт
Оскарження: 27.05.2020 17:43 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42854587
-
Контактна особа:
Мороз Сергій Миколайович +380675212405 nbs_ltd@ukr.net
-
Адреса:
25020, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Богдана Хмельницького 97
Оскарження: 27.05.2020 17:43 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
6 982 242.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 598 571.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.05.2020 17:43
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУД-КОНТРОЛЬ"
Оскарження: 27.05.2020 17:47 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36098428
-
Контактна особа:
Овчинніков Сергій Петрович 380667193292, ,380667193292 b.kontrol@ukr.net
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Покровська,50
Оскарження: 27.05.2020 17:47 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
7 112 468.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 600 000.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.05.2020 17:47
Документи
30
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністтю "ГІДРОЕЛЕКТРОЦЕНТР"
Оскарження: 27.05.2020 17:54 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38436067
-
Контактна особа:
Осадчий Александр Александрович 380954150898, 380954150898 0954150898@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, Чміленка 47А
Оскарження: 27.05.2020 17:54 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
7 404 615.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 642 857.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.05.2020 17:54
Документи
55
Скарги
0
Приватне підприємство "Домострой-О"
Оскарження: 27.05.2020 18:02 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34141062
-
Контактна особа:
Мартинюк Наталія Вікторівна 380984965878, 380523572778 domos_o@ukr.net
-
Адреса:
28021, Україна, Кіровоградська область, Войнівка, Вулиця Центральна, будинок 19
Оскарження: 27.05.2020 18:02 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
7 795 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.05.2020 18:02
Документи
92
Скарги
0
ТОВ Монтажні системи
Оскарження: 27.05.2020 18:06 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40303510
-
Контактна особа:
Мазуренко Олександр Борисович +380504575347 montagsistemy@ukr.net
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вулиця Сімферопольська, будинок 24/49
Оскарження: 27.05.2020 18:06 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
7 513 362.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 399 998.57 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2020 18:06
Документи
33
Скарги
0
ТОВ Ремтехналадка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25155206
-
Контактна особа:
Яровенко Олександр Сергійович +380955563636 Info@remtexnal.com
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Котляревського, 1/27
Початкова пропозиція
7 783 793.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 783 793.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ПП СТАЛЬМОНТАЖ-КОНСТРУКЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37059306
-
Контактна особа:
Могилан Олег Анатолійович +380505255094 stmk2019@ukr.net
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Тараса Карпи,37 кв.5
Початкова пропозиція
8 010 376.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 010 376.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
38c130f549a7485aa9723ede708306af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-003963-b-b1
Постачальник:
ТОВ Монтажні системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
40303510
-
Контактна особа:
Мазуренко Олександр Борисович +380504575347 montagsistemy@ukr.net
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вулиця Сімферопольська, будинок 24/49
Номер договору:
49/2020
Сума договору:
7 399 998.57 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 166 665.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.06.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.06.2020 09:49
Статус:
Виконаний