• Відкриті торги
  • КЕП

"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".

Оголошено тендер

8 015 763.00 UAH
Номер: 0d0e32aec71340bf95c36985d9657505
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-13-008094-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 8 015 763.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 13.04.2020 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенції з інших місцевих бюджетів
Сума801 415.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗалишок субвенції з державного бюджету, що склалася на початок року
Сума7 214 348.00 UAH