-
Відкриті торги
-
КЕП
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
7 399 998.57
UAH з ПДВ
Номер:
38c130f549a7485aa9723ede708306af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-003963-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
-
Контактна особа:
Євгеній Богушевич +380994574461 umakb_kiroda@ukr.net http://ukb.kr-admin.gov.ua
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. ДВОРЦОВА, буд. 32/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Монтажні системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
40303510
-
Контактна особа:
Мазуренко Олександр Борисович +380504575347 montagsistemy@ukr.net
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вулиця Сімферопольська, будинок 24/49
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
49/2020
Дата підписання:
12.06.2020 09:49
Період дії договору:
12.06.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
7 399 998.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 233 333.09 UAH)
Оплачено:
7 399 998.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 233 333.09 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
237f2eb606604343936c4083b798d335
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
уточнення графіків виконання робіт
Номер додаткової угоди:
49/2020/50
Дата внесення змін до договору:
12.06.2020 16:36
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f524208b96354c619752899f0ef57a8a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми фінансування у 2020 році
Номер додаткової угоди:
49/2020/105
Дата внесення змін до договору:
24.11.2020 09:15
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
741e7b7ec79a4e3b820b14f39311f698
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
перерозподіл джерел фінансування
Номер додаткової угоди:
49/2020/138
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 14:45
Статус:
Опубліковано