-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області".
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-003963-b
Завершена
8 015 763.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 078.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 078.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 16:35 - 18.04.2020 19:00
Відповідь надана
Щодо підготовки договірної ціни
Номер:
e9e4c35c3f234494ba5387a60d29c2a3
Дата опублікування:
15.04.2020 20:11
Опис:
В складі пропозиції учасник має надати розрахунок вартості матеріальних ресурсів (відомість ресурсів з економічним обґрунтуванням змін, а саме копія документів (прайс-листи), які підтверджують можливість придбання необхідних будівельних матеріалів, за цінами, які будуть використовуватися для розрахунку ціни тендерної пропозиції. Тобто, учасник має надати прайс - листи на всі (без виключення) будівельні матеріали, що будуть використані на будівництві об'єкту?
Відповідь:
Доброго дня! Повинні бути ті прайс-листи, з яких береться вартість матеріалів, що входить до розрахунку ціни тендерної пропозиції.
Дата відповіді:
16.04.2020 09:24
Відповідь надана
Щодо підтвердження аналогічного догововору
Номер:
bb43d03c282f46078cc084bcd7f8b9cc
Дата опублікування:
14.04.2020 17:22
Опис:
Доброго дня! Просимо деталізувати питання стосовно виконання аналогічного договору Учасником. Відповідно до умов тендерної документації аналогічним договором вважаються роботи з будівництва або капітального ремонту, або реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, який був предметом закупівлі. Учасники повинні надати відгуки про належне виконання договорів. А отже, чи допускається надання Учасниками договору з виконаних аналогічних робіт в якості субпідрядної організації та надання відгуку від генпідрядної організації, яка фактично виступала Замовником будівництва? Заздалегідь вдячні за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня! Вся справа у тому, що ми у своїх торгах намагаємося вибрати генерального підрядника. У зв'язку з цим, нас цікавлять аналогічні договори, у яких учасники що приймають участь у торгах які оголошені нашим управлінням, виступали саме у якості генеральних підрядників. У зв'язку з чим цікавлять також кольорові скановані копії відгуків від замовників будівництва щодо таких договорів.
Дата відповіді:
15.04.2020 09:28