-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)
Тендер Prozorro UA-2020-04-09-003473-b
Завершена
83 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
Номер:
416cf4e424634e54aa38acb3ea963c66
Внутрішній номер закупівлі:
4792385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-09-003473-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Автомобілістів,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Герасимова +380504440207 gerasimova@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
833.33 UAH
Період уточнення:
09.04.2020 16:38 - 20.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2020 16:38 - 30.04.2020 10:00
Аукціон:
04.05.2020 15:03 - 04.05.2020 15:24
Період кваліфікації:
04.05.2020 15:24 - 14.05.2020 15:07
Період завантаження договору:
14.05.2020 15:07 - 03.06.2020 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів після підписання Акту прийому-передачі продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукава гумові
Кількість
1800 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІТС"
Оскарження: 06.05.2020 15:23 - 17.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41921290
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІТС" +380504220200 bits-ua@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 69002, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРИВА БУХТА, будинок 2
Оскарження: 06.05.2020 15:23 - 17.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
71 254.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 254.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.05.2020 15:23
Документи
14
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть"
Оскарження: 14.05.2020 15:07 - 25.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36549406
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть" +380503249111 rti_speczap@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Василівка, 71600, Запорізька обл., м. Василівка, вул. Ліхачова, б. 2
Оскарження: 14.05.2020 15:07 - 25.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
83 220.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 220.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2020 15:07
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
7171993de7084f1d8f2f18abf46fc286
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-09-003473-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36549406
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть" +380503249111 rti_speczap@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Василівка, 71600, Запорізька обл., м. Василівка, вул. Ліхачова, б. 2
Номер договору:
12/14(019)
Сума договору:
99 864.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
83 220.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.06.2020 14:30
Статус:
Виконаний