-
Відкриті торги
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)
99 864.00
UAH з ПДВ
Номер:
7171993de7084f1d8f2f18abf46fc286
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-09-003473-b-b1
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Контактна особа:
Марина Герасимова +380504440207 gerasimova@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Автомобілістів,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36549406
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть" +380503249111 rti_speczap@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Василівка, 71600, Запорізька обл., м. Василівка, вул. Ліхачова, б. 2
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12/14(019)
Дата підписання:
01.06.2020 14:30
Період дії договору:
01.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
99 864.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 644.00 UAH)
Оплачено:
99 864.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 644.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукава гумові
Кількість
1800 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020