-
Відкриті торги
-
КЕП
Шланги
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
7250efefdadb484e9d822662ea5bde47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-07-002885-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шланги
Примітки:
ВП "Ременерго"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
07.04.2020 11:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 000.00 UAH