-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)
Тендер Prozorro UA-2020-04-09-003473-b
Завершена
83 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
Період уточнення:
09.04.2020 16:38 - 20.04.2020 10:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
4a5f5a0129af4eda8eef72852f2057ae
Дата опублікування:
17.04.2020 11:49
Опис:
Шановний Замовнику. Чи можливо по позиції № 4 запропонувати рукав В(ІІ)-16-32-47-У.Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня.
Основна вимога до даного рукава - робочий тиск не менше 2,0 МПа (20 кгс/см2). За даним параметром запропонований Вами рукав витримує 1,6 МПа (16 кгс/см2). Таким чином, запрпонований рукав не відповідає технічним вимогам закупівлі.
Дата відповіді:
17.04.2020 14:35