-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
Тендер Prozorro UA-2020-04-08-002419-a
ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1.)
Завершена
361 961.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 619.62 UAH
мін. крок: 1% або 3 619.62 UAH
Номер:
49b589814b01438794dc5eebf4222c5d
Внутрішній номер закупівлі:
4784669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-08-002419-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
-
Адреса:
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнка, вул.Соборна,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Басецька Оксана Володимирівна +380525122247 oksana.basetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
361 961.52 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 619.62 UAH
Період уточнення:
08.04.2020 18:16 - 20.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2020 18:16 - 30.04.2020 00:00
Аукціон:
30.04.2020 12:32 - 30.04.2020 13:11
Період кваліфікації:
30.04.2020 13:11 - 06.05.2020 15:45
Період завантаження договору:
06.05.2020 15:45 - 26.05.2020 15:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату за надані послуги шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 90 (девяноста) банківських днів з дати надходження коштів на реєстраційний рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате,, в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: пров. Шкільний, 1.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укртехнобез
Оскарження: 06.05.2020 15:45 - 17.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Оскарження: 06.05.2020 15:45 - 17.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
270 298.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2020 15:45
Документи
39
Скарги
0
Пожежно - техногенна безпека ТОВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41078204
-
Контактна особа:
Мелюх Олександр Якович +380955427125 pogtehbezpeka2017@ukr.net
-
Адреса:
25000, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Виставочна, 2в
Початкова пропозиція
286 247.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
ТОВ Ю.ЕС.ТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40066727
-
Контактна особа:
Дирявко Олександр Миколайович +380664477333 ust_secur@ukr.net
-
Адреса:
17600, Україна, Чернігівська область, Варва, Шевченка,35
Початкова пропозиція
291 656.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ПРОЕКТНО-МОНТАЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БІНОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43453311
-
Контактна особа:
Пушкарська Альона Сергіївна +380996820514 pmo_binom@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ, вул. Куренівська 15, офіс 1
Початкова пропозиція
296 132.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОННО-ПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41274114
-
Контактна особа:
Ігор Іванов +380504508555 opztov@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРМСЬКА, будинок 11-А
Початкова пропозиція
297 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 297.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3fd1152e4b64df8baee56a1a7271aa6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-08-002419-a-b1
Постачальник:
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Номер договору:
141
Сума договору:
243 890.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
203 241.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
22.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний