• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1

ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1.)

Завершена

361 961.52 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 619.62 UAH
Період уточнення: 08.04.2020 18:16 - 20.04.2020 00:00
Відповідь надана

Проект

Номер: 861be489be2f4683afcb16550d47fedb
Дата опублікування: 10.04.2020 15:04
Опис: Ми вас просто запитували чи є у вас в наявності розроблений проект і чи пройшов даний проект експертизу. Нам не потрібно щоб ви завантажували проект і кошторис. Просто дайте відповідь чи є розроблений проект чи ні. і чи пройшов проект експертизу
Відповідь: Замовник має розроблений проект та відповідну експертизу.
Дата відповіді: 13.04.2020 15:51
Відповідь надана

Аналогічний договір

Номер: 1eb48df35057444a94c9c6dba785081c
Дата опублікування: 08.04.2020 18:42
Опис: В документації ви передбачили: "Аналогічним договором відповідно до умов цієї тендерної документації є договір підряду, який підтверджує наявність в учасника досвіду щодо виконання робіт або надання послуг з будівництва або реконструкції або капітального ремонту, тощо. Аналогічним Договором в розумінні цієї тендерної документації може бути договір на поточний ремонт об’єктів будівництва" Але даною закупівлею являються послуги з монтажу пожежної сигналізації, а не ремонт об'єктів будівництва
Відповідь: Щодо кваліфікаційного критерію наявність досвіду аналогічного договору та його документального підтвердження за умовами тендерної документації маємо нагоду відзначити наступне. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Тож, проаналізувавши Єдиний закупівельний словник з метою обрання відповідного коду, найбільш відповідним кодом є ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи, оскільки даний код включає в себе, зокрема: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації. Поряд з тим, варто зауважити що обраний код за ЄЗС знаходиться в розділі Розділ Будівельні роботи та поточний ремонт. Тобто, за своїм змістом послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей може трактуватись в якості робіт, але з врахуванням бюджетного законодавства та відповідного фінансування Замовника, останній визначив даний предмет закупівлі в якості послуг. Подібна ситуація складається із поточним ремонтом, що згідно Закону тлумачиться як послуги, хоча за своє природою це є роботи. Враховуючи наведені обставини, Замовник і передбачив, що документальним підтвердженням по кваліфікаційному критерію – наявність досвіду виконання аналогічного договору є подання копії виконаного (повністю) аналогічного договору (в складі тендерної документації на підтвердження повного виконання аналогічного Договору додається копія останньої Довідки про вартість виконаних будівельних робіт або поточного ремонту та витрат форми КБ-3, що оформлена одним файлом в форматі .pdf). Та додатково визначено, що Аналогічним договором відповідно до умов тендерної документації є договір підряду, який підтверджує наявність в учасника досвіду щодо виконання робіт або НАДАННЯ ПОСЛУГ З БУДІВНИЦТВА або реконструкції або капітального ремонту, тощо. Аналогічним Договором в розумінні цієї тендерної документації може бути договір на поточний ремонт об’єктів будівництва. Відтак, усвідомлюючи що дана відповідь буде знаходитись в публічному доступі, у Замовника відпадає необхідність внесення змін до тендерної документації у зв’язку з роз’ясненням поняття «аналогічності договору». Якщо учасник закупівлі в складі власної пропозиції надасть копію аналогічного договору предметом якого є надання Послуг зі встановлення системи пожежної сигналізації та/або системи оповіщення про пожежу та/або управління евакуюванням людей з усіма необхідними документами – такий договорів буде відповідати вимогам за тендерною документацією щодо аналогічності. Сподіваємось, що надана інформація буде об’єктивно проаналізовано та не призведе до спотворення принципів здійснення публічних закупівель.
Дата відповіді: 10.04.2020 14:53
Відповідь надана

Проект

Номер: 4a121e352e054a9b8ad8429abb26bdab
Дата опублікування: 08.04.2020 18:41
Опис: Доброго дня чи є у вас розроблений проект на монтаж пожежної сигналізації?
Відповідь: Керуючись положеннями частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року (далі – Закон), щодо порядку надання роз’яснень до процедури закупівлі відкриті торги повідомляємо: «Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону». Оскільки ні Законом, ні наказом Мінекономрозвитку України «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» № 490 від 22.03.2016 року не передбачено документальну форму оприлюднення такого роз’яснення інформуємо, що відповідь від імені Замовника закупівлі надається у електронній формі заповнення відповідного рядка на електронному майданчику в системі електронних закупівель «Prozorro». Проаналізувавши Ваше звернення, тендерний комітет інформує про наступне стаття 22 Закону зокрема передбачає, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Тож, будь-хто із зацікавлених осіб має можливість проаналізувати наявність відповідної інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі в тендерній документації. Разом з тим, обов’язку наявності чи відсутності робочого проекту на монтаж пожежної сигналізації перед початком проведення процедури закупівлі Законом не передбачено. Подання в систему електронних закупівель відповідних проектно-кошторисних документацій разом з тендерною документацією не є доцільним, оскільки в такому випадку нівелюється принцип здійснення публічних закупівель - добросовісна конкуренція серед учасників, так як кожен із потенційних учасників проаналізувавши технічне завдання до предмета закупівлі може запропонувати свої рішення, що можуть бути значно вигіднішими аніж ті, що існують в проектній документації на монтаж пожежної сигналізації. Відтак, усвідомлюючи що дана відповідь буде знаходитись в публічному доступі, Замовник пропонує всім зацікавленим учасникам або їх представникам відвідати об’єкт, по якому планується реалізація відповідних послуг, що складає предмет закупівлі, задля отримання тої чи іншої інформації, котра необхідна останнім для вирахування вартості таких послуг.
Дата відповіді: 10.04.2020 14:53